Trendy 2019 Pantone Living Colar oraz butelkowa zieleń

3
486
views

Kolor Pantone 2019 roku „Living Coral”

Kolor Pantone 2019 roku „Living Coral” symbolizuje optymizm i radość. Ten brzoskwiniowy kolor zawładnie w tym roku wnętrzami na całym świecie. Cult Furniture w swojej nowej lini produktóww, oferuje serię dodatków i mebli związaną właśnie z tym trendem.

Ciemnozielone odcienie są idealne do podkreślenia koloru Living Coral. Połącz i dopasuj kilka zielonych mebli, takich jak fotel Vivienne i sofa Vivienne 3 Seater. Aksamitne akcesoria w kolorze głębokiej zieleni dodadzą luksusu i głębi, gdy połączą się z odcieniem koralowym.

Dodanie kontrastujących geometrycznych wzorów sprawi, że trend Living Coral ożywi każdą przestrzeń. Efektowne połączenie zapewni, geometryczna poduszka Pav Embroidery z zielonym i złotym dekorem.

Zaproś Living color do swojego salonu z odważnymi dziełami sztuki, takimi jak plakat z reprodukcją liści bananowych z liści bananowych, plakat z reprodukcją liści z kontrastem i pudełkiem z lekkim pudełkiem Vegas Classic Square. Tropikalny i egzotyczny wystrój podkreśli Living Colar w najlepszym wydaniu.

Jeśli jesteście ciekawi, jak mieszkają inne gwiazdy, zapraszam do obejrzenia wnętrz Doroty SzelągowskiejKasi Tusk, JeMercedes, Deynn, Anny Skóry (Whatannawears) Anny i Roberta Lewandowskich.

 

 

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here