Domy gwiazd. Jak mieszka Dorota Szelągowska?

14
11673
views
jak mieszka dorota was urządzi

Mieszkanie najpopularniejszej projektantki wnętrz

Na co dzień projektu domy polaków, jej stylem inspirują się setki tysięcy Polaków. Prowadząca programów “Dorota Was urządzi”, “Polowanie na mieszkanie”, “Dorota inspiruje” Dorota Szelągowska najbardziej znana polska projektantka wnętrz odmienia mieszkania innych, ale czy ich wiecie jak wyglądają wnętrza, w których mieszka? W dzisiejszym wpisie przygotowałam dla Was zdjęcia przedstawiające mieszkanie i dom projektantki. Sami będziecie mogli się przekonać, w jaki sposób zaprojektowała swoją sypialnię, jak wygląda jej kuchnia, a nawet taras. Koniecznie dajcie znać które pomieszczenia najbardziej przypadły Wam do gustu.

Zobacz również: 100 POMYSŁÓW NA MIKOŁAJKOWE PREZENTY DO 50 ZŁ

Zobacz również: Jak mieszkają polskie blogerki modowe (JeMercedes, Kasia Tusk, Deynn)

Kolekcję świeczek zaprojektowanych przez Dorotę możecie kupić w Home&You

14 KOMENTARZE

  1. Mi się podoba dom Pani Doroty. Śledzę ją na instagramie i dużo u niej pojawia się inspirujących zdjęć 🙂 Gdzieś na youtube można znaleźć filmik jak opowiada o swoim domu. Polecam, bo tam można jeszcze więcej inspiracji odnaleźć!

  2. Bardzo ładne ma mieszkanie, ale nic dziwnego skoro zawodowo zajmuje się ich projektowaniem i dekorowaniem. PS. Masz mały błąd w pierwszym zdaniu. Zjadło dwie litery : Na co dzień projektu domy polaków, jej stylem inspirują się setki tysięcy Polaków.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here