PLANETA SINGLI 2 – INSPIRUJACE WNETRZA

1
362
views
planeta singli 2

W drugiej części popularnej komedii z Maciejem Stuhrem i Agnieszką Więdłochą w rolach głównych, możemy zobaczyć kilkanaście lamp i dekoracji marki Markslöjd. Premiera kinowa filmu odbyła się 9 listopada.

W aranżacjach wnętrz na planie zdjęciowym „Planety Singli 2” zostały wykorzystane lampy wiszące i stołowe, kinkiety, a także oświetlenie dekoracyjne ze oferty marki Markslöjd. Produkty szwedzkiej firmy są stylowym uzupełnieniem scenografii autorstwa Meli Melak.
Model Hammer w miedzianym kolorze dobrze sprawdza się w roli lampy wiszącej przy łóżk.  Abbey z pastelowo-różowym abażurem ciekawie wygląda na małym stoliku w mieszkaniu matki głównej bohaterki filmu. W jednej z bardziej emocjonujących scen w filmie zobaczymy natomiast lampę stołową Saddle, która miała również swoją „rolę” do odegrania, a neonowa dekoracja Jul (z serii Nowy Jork) pojawia się w kilku miejscach na planie zdjęciowym. Nie zabrakło również typowo świątecznych dodatków, m.in. szklanych kul dekoracyjnych z serii Myren. A to tylko kilka przykładów produktów marki Markslöjd, które pojawiają się w filmie.
planeta singli 2 planeta singli 2 planeta singli 2 planeta singli 2 planeta singli 2
W filmie „wystąpiło” ponad 10 lamp i dekoracji marki Markslöjd, a niektóre z nich można dostrzec nawet w oficjalnym zwiastunie filmu:

planeta singli 2

planeta singli 2
planeta singli 2
planeta singli 2
planeta singli 2

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here