Mieszkanie Dody. Wnętrza warszawskiego apartamentu piosenkarki.

Mieszkanie Dody. Wnętrza warszawskiego apartamentu piosenkarki.

Mieszkanie Dody

Dwupoziomowe mieszkanie ma 140 metrów kwadratowych powierzchni i posiada przestronny ogród na dachu. W mieszkaniu zaprojektowanym przez “Pogotowie wnętrzarskie” dominują zielenie i odcienie niebieskiego. Mocny akcent stanowi ceglana ściana w salonie oraz tapeta z motywem roślinnym, którą znajdziemy w sypialni. W cały mieszkaniu pojawiają się stylowe, welurowe meble oraz złote dodatki. Nie zabrakło również szarości, bieli i czerni. Na ścianach możemy zobaczyć plakaty, płyty i nagrody Doroty.

Mieszkanie Dody na wynajem

Teraz i wy możecie zamieszkać w mieszkaniu Dody. Apartament wynajmowany jest przez jedną z najlepszych Agencji Nieruchomości Premium w Warszawie – Lion’s Property. Jeśli jesteście zainteresowani wynajmem, skontaktujcie się z agentem nieruchomości Wojciechem Sokołowskim pd adresem: wojciech.sokolowski@lionsproperty.com.pl.

Jeśli jesteście ciekawi, jak mieszkają inne gwiazdy, zapraszam do obejrzenia wnętrz Doroty SzelągowskiejKasi Tusk, JeMercedes, Deynn, Anny Skóry (Whatannawears) Anny i Roberta Lewandowskich.

Mieszkanie Dody. Ekskluzywne wnętrza apartamentu piosenkarki w Warszawie Mieszkanie Dody. Ekskluzywne wnętrza apartamentu piosenkarki w Warszawie Mieszkanie Dody. Ekskluzywne wnętrza apartamentu piosenkarki w Warszawie Mieszkanie Dody. Ekskluzywne wnętrza apartamentu piosenkarki w Warszawie Mieszkanie Dody. Ekskluzywne wnętrza apartamentu piosenkarki w Warszawie Mieszkanie Dody. Ekskluzywne wnętrza apartamentu piosenkarki w Warszawie Mieszkanie Dody. Ekskluzywne wnętrza apartamentu piosenkarki w Warszawie Mieszkanie Dody. Ekskluzywne wnętrza apartamentu piosenkarki w Warszawie Mieszkanie Dody. Ekskluzywne wnętrza apartamentu piosenkarki

2 komentarze

Post a Comment

SUBSKRYBUJ NEWSLETTER

Zostaw swój email i bądź na bieżąco z nowościami.

You have Successfully Subscribed!