Meetblogin 2020, czyli przygody w środku lasu. Fotorelacja

meetblogin 2020

Meetblogin 2020, czyli przygody w środku lasu. Fotorelacja

Z uwagi na przeprowadzkę ostatnie tygodnie mijają mi bardzo szybko i intensywnie. W dzisiejszym wpisie chciałabym sięgnąć wspomnieniami do pięknego wrześniowego wydarzenia, którym było Meetblogin 2020. Kolejna edycja spotkania blogerów wnętrzarskich była niepowtarzalna. Rok 2020 przyniósł nam wiele zmian, które nie ominęły tegorocznej edycji Meetblogin. Pierwotnie miałyśmy się spotkać już wiosna, jednak ze względu na wiadomą sytuacje wydarzenie udało się zorganizować w e wrześniu (wielkie podziękowania i szacunek za organizacje przesyłam do Uli z Interiorsdesign, jesteś NIESAMOWITA). Warsztaty w nurcie slow life z dala od cywilizacji, z ograniczonym do minimum zasięgiem, w towarzystwie przepięknych lasów barlineckich to coś, o czym każda z nas marzyła. Razem z 19 innymi autorkami blogów i kanałów social media o tematyce wnętrzarskiej spędziłam dwa dni. Pełne warsztatów,  długich rozmowach i wspaniałych sesjach jogi. Chcecie wiedzieć, co działo się na Meetblogin 2020 ?

Zobacz również: Relacja z Meetblogin 2019

Dzień pierwszy- czy my aby nie zabłądziliśmy ? Gdzie jest zasięg ?

 

Do leśniczówki Przyłesko, w której odbywało się tegoroczne spotkanie, prowadziła ponad kilometrowa, leśna utwardzona droga niosąca ze sobą wiele dźwięków min wiatru, fauny i flory. Pierwszy dzień w leśniczówce zaczęłyśmy od przywitania się, rozpakowania oraz oficjalnego przywitania z partnerami i lokalnymi zwierzętami :).

Pierwszy wykład zaczęła marka Grohe, która w nurcie slow life zaprezentowała nam swoje rozwiązania technologiczne pozwalające zaoszczędzić wodę oraz ograniczono zużycie plastiku. Poznaliśmy produkty Grohe blue sprytne urządzenia, dzięki, którym prosto z kranu możemy cieszyć się oczyszczona woda niegazowana, średnio gazowana i gazowana w naszym domu. Po wykładzie udaliśmy się przygotowywać zdrowe koktajle warzywno-owocowe. Po krótkiej przerwie i lunchu, czekały na nas kolorowe warsztaty z marka Primacol. Na przygotowanych formatach mogłyśmy w kreatywny sposób wykorzystać najnowsze farby i tekstury, które wprowadziła marka. Zaraz po nich odbyły się kosmetyczne warsztaty z jysk pod przewodnictwem naturalnie naturalni. Z półproduktów wykonałyśmy naturalny tonik, krem oraz peeling. Po tych warsztatach czekała na nas wyciszając wieczorna joga. Po której miałyśmy chwile, aby przygotować się na Włoska kolacje. Rozmowy trwały do późnego wieczora.

 

Dzień drugi – to już koniec?

 

Kolejny dzień zaczęliśmy od jogi na tarasie odprężone i zrelaksowane udałyśmy się na pyszne, zdrowe śniadanie. Zaraz po śniadaniu wraz z Purmo i ich przepyszną zieloną herbatą mogłyśmy poznać sentencje szczęścia z całego świata. Pierwszym twórczym zaprojektowane  przy użyciu sztucznej inteligencji. Ostatnim elementem dnia było podsumowanie 30-lecia firmy Rosenthal w Polsce. A także warsztaty, podczas których mogliśmy puścić wodzę fantazji i ozdobić klasyczne talerze z serii Maria.

Dwa dni w gronie wspaniałych dziewczyn, liczne warsztaty i rozmowy naładowały mnie pozytywną energią na najbliższe miesiące. Do zobaczenia za rok.

meetblogin 2020meetblogin 2020meetblogin 2020meetblogin 2020meetblogin 2020meetblogin 2020

 

Piękne zdjęcia wykonała wspaniała: Sylwia Kisiel

No Comments

Post a Comment

SUBSKRYBUJ NEWSLETTER

Zostaw swój email i bądź na bieżąco z nowościami.

You have Successfully Subscribed!