Zegarek idealny dla designera

Zegarek idealny dla designera

 

Zegarek idealny dodatek do outfitu

W poszukiwaniu outfitu idealnego i doboru odpowiednich dodatków musisz określić, co Cię inspiruje i z jakim stylem się utożsamiasz. Wolisz skromną kompozycję, inspirowaną minimalizmem, czy głośną, krzykliwą, zwracającą uwagę otoczenia? Bardziej cenisz sobie styl casual niż elegancję? W głównej mierze od tego zależy, czy zegarek możesz traktować jako podstawę, czy uzupełnienie spójnego ubioru. W przypadku minimalistycznych i casualowych stylizacji lepiej sprawdzi się pierwsza opcja. Stylowy zegarek może również doskonale przełamać elegancki look albo uspokoić jego odważny charakter. Pamiętaj, że kompletna kompozycja uwzględnia mnóstwo zmiennych – kolor cery, figura czy typ urody. Nie bój się jednak eksperymentować, bo to najprostsza droga do odkrycia stylizacji idealnej!

Graj odcieniami i barwami…

To, co w modzie daje największą frajdę, to szeroko pojęta zabawa wzorami, fakturami, odcieniami oraz kolorami.Jak więc dobrać zegarek, który będzie kropką nad „i” stylizacji lub stanie się jej podstawą i punktem wyjścia? 

Zegarek od TINT WATCHES

Moim ostatnim must have jest minimalistyczny, czarny zegarek od TINT Watches. Marka TINT Watches to nasza rodzima firma – założyło ją dwóch polaków – Ksawery Tyzo oraz Maciej Kotowski w maju 2019 roku. Czym charakteryzuje się ich projekt? W konstrukcji zegarka – ostre, sześcienne moduły i łatwy montaż to znak TINT’a i dzisiejszych czasów. W niewygórowanej, uczciwej cenie – pomimo wysokich kosztów na start i nie skorzystania z żadnej dotacji. W dzieleniu się dobrem – poprzez zrezygnowanie ze znacznej części zysku, na rzecz fundacji charytatywnych. W przygotowaniu naszych materiałów promocyjnych, które w większości opracowujemy sami i które skupione są na problemach dzisiejszego świata, a nie na samym produkcie. Bycie zero lub less waste jest po prostu fajne. 

 

 Z kodem HOUSEOFDESIGN kupicie zegarek TINT Watches 10% taniej. Możecie zamówić go na stronie producenta. 

 

1 Comment
  • Aleksandra

    2 lipca, 2020 at 2:26 pm Odpowiedz

    Przyjemny wizualnie, ale jeśli chcemy być bardziej odjechani to polecam zegarek wskazujący godzinę kropkami w systemie binarnym, dostałam kiedyś taki od męża, chyba chciał mi zrobić na złość 🙂

Post a Comment

SUBSKRYBUJ NEWSLETTER

Zostaw swój email i bądź na bieżąco z nowościami.

You have Successfully Subscribed!