Jak wprowadzić wiosnę do wnętrza? 3 praktyczne wskazówki

Jak wprowadzić wiosnę do wnętrza? 3 praktyczne wskazówki

Wiosna już wkrótce zawita w pełni, a to oznacza odpowiedni czas na zmiany w aranżacji wnętrz. Po szarej, często przytłaczającej zimowej aurze warto odmienić mieszkanie wprowadzając odrobinę kolorów i wiosennego klimatu.

Czasami niewielkie zmiany dają efekt „wow”. Nie tylko zakup mebli, ale przede wszystkim wybór nowych akcesoriów i dekoracji to dobry sposób, by odświeżyć swoje mieszkanie. Poniżej znajdziesz kilka wskazówek.

Wiosenne tekstylia to podstawa

Zapomnij o szarych, nudnych poduszkach czy kocach. Czas schować je głęboko do szafy przynajmniej na czas wiosenno-letni. Nadchodząca pora roku to idealny moment na kolorystyczne szaleństwo. Ciepłe, intensywne barwy, kwiatowe printy, pastelowe odcienie to coś, czego potrzebuje Twój salon, sypialnia, a nawet kuchnia! Zdecyduj się na jeden, ulubiony kolor lub baw się i łącz różne odcienie! Poduszki, kocyk na chłodniejsze wieczory, tekstylia kuchenne, podkładki… Detali, które możesz zmienić jest naprawdę wiele, a my gwarantujemy, że efekt końcowy będzie przyjemny dla oka.

Rośliny wszędzie!

Wiosna to czas kiedy zielenieją drzewa i rozkwitają kwiaty. Pozwól, aby w Twoim wnętrzu również zawitała wiosenna roślinność. Żywe kwiaty to nie jedyna możliwość na ocieplenie klimatu Twojego mieszkania. Możesz wybrać tekstylia z roślinnym printem lub po prostu – sztuczne kwiaty w ozdobnych donicach. Świetnym rozwiązaniem są obrazy z bardzo modnym motywem monstery. Możesz również stworzyć własną kompozycję wybierając ulubione, sztuczne kwiaty i układając je w kolorowym wazonie. Dzięki temu nie tylko Twoje cztery kąty staną się bardziej przytulne, ale przede wszystkim wprowadzą powiew wiosennej aury.

Czyste powietrze!

Warto! Zawsze warto popracować nad szczegółami. Przecież buduje się solidną symetrię między tym, co niezbędne a tym, co wygodne. Na nasz komfort wpływa także klimatyzacja. Kiedy zdecydujemy się na jej montaż, musimy pamiętać, aby odpowiednio o nią dbać. Instalacja klimatyzacji powinna być przeprowadzona przez doświadczoną i zaufaną firmą, która pomoże w wyborze odpowiedniego urządzenia dopasowanego do naszych indywidualnych potrzeb. Serwis klimatyzacji trzeba wykonywać regularnie. Wymaga od nas tego zdrowy rozsądek i przepisy. Klimatyzator odpowiedzialny jest nie tylko za obniżanie temperatury powietrza w naszym domu, ale także za jego oczyszczanie i osuszanie. Za to zadanie odpowiedzialne są filtry powietrza które wyłapują z powietrza wszelkie zanieczyszczenia. Dzięki regularnemu czyszczeniu urządzenia unikniemy ich zapchania i przedostania się do naszego powietrza zanieczyszczeń. Przy okazji wykonywania czyszczenia urządzenia fachowiec przy okazji obejrzy dokładnie urządzenie, co pozwoli skutecznie ocenić jego stan i wyłapać pierwsze usterki (które można od ręki usunąć). Dzięki temu nasz klimatyzator będzie służył nam przez wiele lat. Podczas wyboru specjalisty warto skorzystać, ze sprawdzonych serwisów tj. CLIMA.COM.PL

wiosenne mieszkanie wiosenne mieszkanie wiosenne mieszkanie wiosenne mieszkanie wiosenne mieszkanie wiosenne mieszkanie wiosenne mieszkanie wiosenne mieszkanie wiosenne mieszkanie wiosenne mieszkanie

 

 

 

No Comments

Post a Comment

SUBSKRYBUJ NEWSLETTER

Zostaw swój email i bądź na bieżąco z nowościami.

You have Successfully Subscribed!