Wiosenne nowości od IKEA! Odmień swój dom i balkon.

ikea nowości wiosna 2020

Wiosenne nowości od IKEA! Odmień swój dom i balkon.

Dzień jest już zdecydowanie dłuższy, możemy cieszyć się światłem i myśleć o nadchodzących cieplejszych dniach. Kwietniowe nowości od IKEA sprawią, że nawet w domu można poczuć się jak na tropikalnej wyspie. Soczyste kolory oraz fantazyjne wzory pomogą się zrelaksować i nabrać sił.

Słońce wprowadza nas w lepszy nastrój. Z nadzieją patrzymy, jak przyroda budzi się do życia. W tak wyjątkowych chwilach pomyślmy właśnie o naturze, której zawdzięczamy tę wyjątkową atmosferę i zaprośmy ją do naszego domu.
Kwietniowe nowości to wiele pomysłów na aranżację pokojów najmłodszych członków rodziny. Zadbajmy o ich wypoczynek w nocy wraz z poszewkami i poduszkami GRACIÖS, dzięki którym będzie on pełny kolorowych snów. Przyszli rodzice aranżując pokój dla maluszka, mogą natomiast wybrać poszewki z serii z zabawnymi nadrukami flamingów, przyjaznych krokodyli lub słodkich truskawek i pomarańczy.

Wiosenne kolory

Słodkie kolory i motywy pasują nie tylko do pokoju dziecięcego, ale również do naszej sypialni. Oddychająca pościel zdobiona motywami bujnej zieleni i tropikalnymi ptakami SKOGSFIBBLA, stworzona z bawełny ze zrównoważonych źródeł, pozwoli odpłynąć w głęboki, relaksujący sen. Dla fanów klasyki i geometrycznych, ekspresyjnych wzorów w stylu retro idealnym wyborem będzie komplet VATTENFRÄNE. Fioletowo-białe połączenie przeniesie w przeszłość i wprowadzi w refleksyjny nastrój. Całość dopełnią lampy z serii SIMRISHAMN z kopułami z opalizowanego szkła, które rozświetlą pokój. Do wyboru jest wersja stojąca lub wisząca.

Odpoczynek w salonie

Wraz z nowym sezonem wprowadźmy świeżą atmosferę także w salonie. Zdrowy odpoczynek zapewni sprytny fotel GISTAD, który można ustawić w jednej z trzech możliwych pozycji w zależności od potrzeb. O pozytywną energię w pomieszczeniu zadbają również poszewki na poduszki KLARAFINA i MOAKAJSA, które zostały pięknie ozdobione pomponami i frędzelkami. Dodatkowo niosą ze sobą ekscytujący kawałek historii. Wykonane ręcznie przez wykwalifikowane rzemieślniczki w Indiach, są częścią inicjatywy, której celem jest długotrwałe zapewnienie dobrobytu kobietom pracującym w odległych regionach: Radżastan i Uttar Pradesh. Ciekawym, zrównoważonym dodatkiem jest także dywan TIPHEDE, który jest alternatywą dla modeli tworzonych z pochodnych ropy naftowej. Wykonany został z bawełny stanowiącej odpad z produkcji przędzy. Letnie wieczory rozjaśnią natomiast bambusowe lampy MISTERHULT, które powstały poprzez zastosowanie jaśniejszych i ciemniejszych części rośliny, co pozwoliło na wykorzystanie aż 65% surowca zamiast tylko 20%.

ikea nowości wiosna 2020ikea nowości wiosna 2020ikea nowości wiosna 2020ikea nowości wiosna 2020 ikea nowości wiosna 2020 ikea nowości wiosna 2020 ikea nowości wiosna 2020 ikea nowości wiosna 2020 ikea nowości wiosna 2020 ikea nowości wiosna 2020 ikea nowości wiosna 2020ikea nowości wiosna 2020ikea nowości wiosna 2020ikea nowości wiosna 2020

ikea nowości wiosna 2020 ikea nowości wiosna 2020 ikea nowości wiosna 2020

ikea nowości wiosna 2020

ikea nowości wiosna 2020ikea nowości wiosna 2020

3 komentarze

Post a Comment

SUBSKRYBUJ NEWSLETTER

Zostaw swój email i bądź na bieżąco z nowościami.

You have Successfully Subscribed!