Wesele w namiocie. Co warto wiedzieć?

Wesele w namiocie. Co warto wiedzieć?

Której z nas nie marzyła się romantyczna uroczystość weselna w plenerze, np. w namiocie imprezowym ? Takim, jak na wielu amerykańskich filmach? Organizowanie wesela pod namiotem jest coraz bardziej popularne w naszym kraju. Dzięki temu, że na rynku pojawiły się profesjonalne firmy, których specjalnością jest wynajem namiotów imprezowych. Decyzję o wynajęciu namiotu na uroczystość, jaką jest wesele musimy podjąć już na wczesnym etapie planowania przyjęcia.

 

Decydując się na tego typu organizację w Polsce musimy wybrać odpowiedni termin, najlepiej, jeśli są to terminy letnie. Okres od czerwca do września to najbardziej dogodny termin, na organizację przyjęcia w plenerze, w namiocie. Nie warto jednak zamykać się na ten okres, ponieważ profesjonalne namioty imprezowe odporne są na warunki atmosferyczne takie jak deszcz, czy wiatr. Dodatkowo tego typu wnętrze możemy wyposażyć w dodatkowe akcesoria grzewcze.

 

Wynajem namiotu imprezowego na wesele daje nam szerokie możliwości aranżacji i dekoracji wnętrza. Krystalicznie biała baza pozwala zorganizować wesele w wymarzonym przez nas stylu, a ograniczeniem będzie tylko nasza wyobraźnia.

1 Comment
  • Aleksandra

    13 stycznia, 2020 at 2:13 pm Odpowiedz

    Namiot jest bardzo ciekawym rozwiązaniem, nie ograniczającym pod wieloma względami tak jak typowy dom weselny.

Post a Comment

SUBSKRYBUJ NEWSLETTER

Zostaw swój email i bądź na bieżąco z nowościami.

You have Successfully Subscribed!