Powiedz mi jak robisz remont, a powiem ci kim jesteś…

Powiedz mi jak robisz remont, a powiem ci kim jesteś…

Remont domu lub mieszkania to zadanie, które jednym spędza sen z powiek i jest przyczyną stresów (a nawet i rodzinnych kłótni), dla innych z kolei źródłem ekscytacji i motorem napędowym do realizacji marzeń związanych z idealnym wyglądem „własnego kąta”. Lubimy ładnie mieszkać i cieszymy się, gdy inni chwalą nasz gust oraz doceniają wysiłek włożony w piękne i zadbane mieszkanie. Różne badania pokazują, że Polacy w ciągu ostatnich lat stali się bardziej otwarci na zmiany i przeprowadzanie remontów, a ludzie młodzi oraz w średnim wieku są bardziej zadowoleni z wyglądu swojego mieszkania niż osoby starsze. Około połowa Polaków przyznaje również, że drobne prace remontowe wykonuje samodzielnie, bez pomocy fachowca. Wśród najczęściej wykonywanych prac przeważają te związane z odświeżaniem pomieszczeń – malowanie, szpachlowanie i wygładzanie ścian czy układanie podłóg – to zazwyczaj jest podstawą naszych prac remontowych. Z kolei najczęściej remontowanymi pomieszczeniami są kuchnia, salon lub jadalnia, korytarz i sypialnia. Najpopularniejszy okres w roku, kiedy w polskich domach odbywa się najwięcej remontów przypada na miesiące, w których możemy liczyć na pewną i dobrą pogodę, czyli czerwiec oraz lipiec. A jak jest w Waszym przypadku?

 

 

 

 

 

Przed tobą remont domu lub mieszkania, już jesteś w trakcie przeprowadzania zmian, a może wręcz przeciwnie, dopiero przymierzasz się do zakupu własnego M? Bez względu na to, która odpowiedź jest najbliższa prawdy, możesz dowiedzieć się co jest twoją mocną stroną, a na co niepotrzebnie tracisz energię podczas przeprowadzania remontu. Być może wsparciem w tym będzie dla ciebie quiz przygotowany przez markę PORTA DRZWI.

 

 

Sposób w jaki podchodzisz do przeprowadzania prac remontowych, jak przygotowujesz się do zakupów, czy chętnie korzystasz z usług fachowców oraz architektów, a także co cię inspiruje i napędza do działania, określa do której z czterech grup remontujących Polek należysz. Uporządkowana pragmatyczka, dla której liczą się wiedza, twarde dane i profesjonalizm; entuzjastka zmian, której drugie imię to spontaniczność, a najlepszym doradcą własna fantazja. A może emocjonalna realistka, sprytnie łącząca wiedzę z wewnętrznym głosem, podpowiadającym jej najlepsze rozwiązanie czy intuicyjna planistka, która mimo z góry ustalonego planu i tak musi zboczyć z obranej ścieżki, wiedziona wewnętrznym szeptem.

 

 

 

Quizu jest dostępny pod adresem https://www.porta.com.pl/otworzsiena/quiz i został opracowany w oparciu o test MBTI – teorii bazującej na koncepcji osobowości Carla Junga, która opiera się na hierarchii poszczególnych, przeciwstawnych preferencji w każdym typie osobowości.
Rozwiąż quiz i przekonaj się, jaki styl jest najbliższy twojej osobie i z czym się to wiąże

 

 

Tags:
No Comments

Post a Comment

SUBSKRYBUJ NEWSLETTER

Zostaw swój email i bądź na bieżąco z nowościami.

You have Successfully Subscribed!