Poduszki dekoracyjne. Trendy wiosna 2020

poduszki dekoracyjne

Poduszki dekoracyjne. Trendy wiosna 2020

Miękkie poduchy dekoracyjne sprawdzą się zawsze, w każdym wnętrzu, o każdej porze dnia i nocy. Mogą służyć jako przyjemne oparcie albo dekoracja. Pełna dowolność w ich miksowaniu stwarza szerokie pole do popisu przy tworzeniu oryginalnych aranżacji. Pięknie będą prezentować się na sofie, fotelu, podłodze, a nawet w ogrodowym salonie pod chmurką czy na balkonie. Zobacz, co jest modne!

Geometrycznie nie znaczy nudno

Wyraziste i zdecydowane wzory poduszek podkreślą charakter każdej nudnej kanapy. Ponadczasowy wzór zygzaków, marokańska arabeska, kolorowe trójkąty czy malarskie pociągnięcia pędzlem, wszystkie te poduszki są stworzone wprost do awangardowych wnętrz.

poduszki dekoracyjnepoduszki dekoracyjne

poduszki dekoracyjne

Botaniczne motywy

Motyw roślinności na tkaninach jest wciąż w modzie. Poduszki z dekorami zwierząt, liści i kwiatów są na topie! Warto z nimi eksperymentować i miksować ze sobą różne wzory.
poduszki dekoracyjne

poduszki dekoracyjnepoduszki dekoracyjneWelurowa elegancja

Popularne są również eleganckie welwety, zarówno te z modnymi frędzlami i ozdobnikami , jak również te tradycyjne, proste, w których prym wiedzie piękno tkaniny. Takie poduszki to sprawdzona recepta na eleganckie wnętrze.
poduszki dekoracyjnepoduszki dekoracyjnepoduszki dekoracyjnepoduszki dekoracyjne
Wszystkie poduszki, które znajdują się w poście możecie zamówić na stronie Poduszkowiec
2 komentarze
 • Nikola

  26 marca, 2020at6:07 am Odpowiedz

  Muszę to napisać. Po prostu uwielbiam kolorowe poduszuki. Moj domek to bezpieczna baza, kolory na jakie postawiłam to
  szarość
  biel
  jak również naturalne drewno

  Jednak dzięki temu jestem w stanie za pomocą takich dodatków całkowicie praktycznie zmienić wystrój pomieszczenia oraz odmienić jego charakter. W ostatnim czasie postanowiłam postawić na klimaty tropikalne oraz wprowadziłam do swojego wnętrza znacznie więcej zieleni.

 • Aleksandra

  1 kwietnia, 2020at9:48 am Odpowiedz

  Strasznie mi się podoba ta poduszka z zebrą, jest po prostu piękna 🙂

Post a Comment