Pantone – kolor roku 2021 Ultimate Grey oraz żółty  Illuminating

https://allegro.pl/uzytkownik/LAV-MAG?bmatch=baseline-product-cl-eyesa2-engag-dict45-nodict-uni-1-0-1203

Pantone – kolor roku 2021 Ultimate Grey oraz żółty  Illuminating

Pantone to firma z branży poligraficznej, która zasłynęła dzięki opracowaniu swojej własnej, unikatowej skali kolorów. Posługuje się nią dziś wielu projektantów: architektów, grafików, czy kreatorów mody. Jeśli kiedykolwiek widzieliście gdzieś ogromny wachlarz próbek kolorów, bardzo możliwe, że mieliście właśnie do czynienia ze znanym wzornikiem. W tym roku Instytut Pantone ogłosił nie jeden, ale dwa „najmodniejsze” odcienie. Poznajcie szary Pantone Ultimate Grey oraz żółty Pantone Illuminating i zobaczcie jak można wykorzystać je we własnym salonie.

Nowe kolory roku tworzą we wnętrzu wyjątkowo zgrany duet kolorystyczny, który zachwyca swoją kontrastowością. Szarość Ultimate Grey odzwierciedla praktyczny sposób myślenia narzucony przez pandemię, a jego lśniący w słońcu odpowiednik wyraża pogodę ducha i optymizm w patrzeniu na przyszłość. Przyznacie, że ten gorący wnętrzarski tandem dopasowany jest do siebie w stu procentach. Podczas, gdy jedna część ożywia i dodaje wnętrzu optymizmu, druga, bardziej stonowana,  sprawia, że wyczuwamy w pomieszczeniu spokój i porządek.

4 komentarze
 • Andrew

  25 grudnia, 2020 at 2:12 pm Odpowiedz

  Rewelacyjny kolor. Trochę taki musztardowy. Złotawy, ale bardzo elegancki.

 • Aleksandra

  4 stycznia, 2021 at 11:20 pm Odpowiedz

  Dopiero teraz widzę jak te kolory pasują do siebie.

 • neuszma

  7 stycznia, 2021 at 12:19 pm Odpowiedz

  Energetyczny żółty i spokojny, jasny szary idealnie współgrają ze sobą. Nietypowe połączenie, które zawita w tym roku do wielu wnętrz.

 • Maria

  15 stycznia, 2021 at 11:52 am Odpowiedz

  Czuję, że te dwa kolory będą moimi ulubieńcami w tym roku 🙂 Szykuje mi się remont w salonie i myślę o żółtym narożniku, więc na pewno wykorzystam jakieś szare dodatki stąd 🙂

Post a Comment

SUBSKRYBUJ NEWSLETTER

Zostaw swój email i bądź na bieżąco z nowościami.

You have Successfully Subscribed!