IKEA i LEGO przedstawiają kolekcję BYGGLEK – kreatywne rozwiązanie do przechowywania i zabawy

ikea i lego

IKEA i LEGO przedstawiają kolekcję BYGGLEK – kreatywne rozwiązanie do przechowywania i zabawy

A gdyby tak świetna zabawa mogła nigdy nie mieć końca? Dzięki BYGGLEK to możliwe! IKEA oraz Grupa LEGO połączyły siły i stworzyły kolekcję ciekawych rozwiązań do budowania i jednocześnie przechowywania, by zapewnić więcej miejsca na codzienną zabawę. Twórz, buduj i baw się w harmonii z domem. Wyobraźnia może nie mieć granic! Kolekcja będzie dostępna już od 1 października br.

 

Zabawa czyni dom i świat lepszym miejscem. Wierzą w to IKEA i Grupa LEGO, które postanowiły usunąć bariery związane z nieporządkiem podczas codziennej zabawy, jednocześnie tworząc praktyczne, ale też kreatywne doświadczenie, czyli BYGGLEK. Kolekcja może ucieszyć zarówno dzieci jak i dorosłych.

Zabawa to najbardziej intuicyjna i skuteczna metoda uczenia się oraz rozwoju dzieci. Jednak najmłodsi i dorośli często podchodzą do zabawy w domu zupełnie inaczej. Dzieci, bawiąc się lubią robić twórczy bałagan, a rodzice chcieliby się go potem łatwo i szybko pozbyć. Mimo wszystko nieporządek jest również częścią zabawy. Sprzątając zabawki, nie tylko przeszkadzamy w figlach, ale też hamujemy twórczą ekspresję i rozwój naszych pociech. Dlatego IKEA i Grupa LEGO chciały stworzyć rozwiązanie do przechowywania, które samo w sobie może być elementem zabawy.

Dzięki BYGGLEK możemy nie tylko schować klocki w środku, ale również wykorzystać pojemniki jako element całej budowli. Można nadbudowywać klocki LEGO na pokrywce, żeby wyeksponować swoje dzieło, a także układać je z boku, czy w środku pojemnika. Wykreowany świat łatwo przechowamy na później, bez zbędnego bałaganu. A kiedy postanowimy wrócić do zabawy, będziemy mogli kontynuować przygodę dokładnie tam, gdzie ją skończyliśmy. Bo dobra zabawa nie musi się kończyć!

W IKEA zawsze wierzyliśmy w siłę zabawy. To ona pozwala nam odkrywać, eksperymentować i marzyć – mówi Andreas Fredriksson, projektant IKEA. Tam, gdzie dorośli często widzą bałagan, dzieci dostrzegają stymulujące i kreatywne środowisko. BYGGLEK pomoże wypełnić lukę między tymi dwoma opiniami, aby zapewnić bardziej kreatywną zabawę w domach na całym świecie. Ponadto kolekcja BYGGLEK doskonale pasuje do innych produktów IKEA, dzięki czemu kreatywność Twoich dzieci może stać się ładną i niepowtarzalną dekoracją w domu – dodaje.
Mówiąc o kreatywnym rozwiązaniu Rasmus Buch Løgstrup, projektant z Grupy LEGO powiedział: BYGGLEK to więcej niż pojemniki. To połączenie przechowywania z zabawą. BYGGLEK oferuje rodzinom gamę produktów, które pomagają stworzyć jeszcze więcej przestrzeni do codziennej zabawy – pobudzając kreatywność, umożliwiając wspólne spędzanie czasu. To możliwość układania klocków, pokazywania fajnych kreacji i powrotu do nich, aby odtworzyć, przerobić lub zacząć budowlę od nowa. BYGGLEK to nieskończone możliwości, podobnie jak LEGO System in Play.
Kolekcja BYGGLEK składa się z pojemników w czterech różnych rozmiarach oraz zestawu klocków. Pokrywa pudełka została dodatkowo wyposażona w wypustki, które pasują do dowolnych istniejących już klocków firmy LEGO. Składanie BYGGLEK jest niezwykle proste i samo w sobie może być już świetną zabawą. Wystarczy połączyć elementy i gotowe – bez narzędzi i instrukcji.

Kolekcja BYGGLEK dostępna będzie od 1 października br. w sklepach IKEA i na IKEA.pl

.

1 Comment
  • Aleksandra

    4 września, 2020at7:13 am Odpowiedz

    Z klockami LEGO zawsze jest problem 🙂 one po zabawie są wszędzie 🙂 takie rozwiązanie jest bardzo fajne.

Post a Comment

SUBSKRYBUJ NEWSLETTER

Zostaw swój email i bądź na bieżąco z nowościami.

You have Successfully Subscribed!