Niech żyje magia świąt! Z kolekcją IKEA VINTER 2018 podaruj bliskim święta, o jakich marzą.

2
354
views

Tegoroczna propozycja IKEA na zimową porę to szeroka gama produktów, które nie tylko pozwolą się zrelaksować podczas przedświątecznej gorączki, ale i zadbają o konkretne potrzeby. Asortyment powiększy się m.in. o tekstylia, oświetlenie, ozdoby choinkowe, przybory do pieczenia i gotowania, oraz akcesoria do pakowania prezentów. Dekorowanie wnętrz i świąteczne niespodzianki staną się jeszcze przyjemniejsze! Seria VINTER trafi do sklepów IKEA w Polsce w listopadzie br.

Koniec roku i okres przedświątecznych przygotowań to wyjątkowy czas, który dla każdego oznacza coś innego – każda rodzina celebruje te momenty na swój unikalny sposób. To także czas, w którym choć na chwilę możemy znów spojrzeć na świat oczami dziecka poprzez bajkową atmosferę oczekiwania na „pierwszą gwiazdkę” i magiczny nastrój wzmocniony świątecznymi dekoracjami. Różnorodność dodatków pozwala podarować bliskim święta, o jakich marzą. Jedni potrzebują tylko zapalić świecę i wyciszyć się, inni wolą, by cały dom był pełen gwaru, by wręcz utonął w dekoracjach i światełkach. Jak mówi Bea Szenfeld, projektantka wybranych produktów z kolekcji, trzeba w tej kwestii po prostu posłuchać swojej intuicji i nie zapominać o tym, że święta to czas radości, ale również spokoju oraz wyrozumiałości, także wobec siebie.
Nie istnieją żadne sztywne zasady, jeśli chodzi o świąteczne dekoracje. Chodzi przede wszystkim o to, by dobrze się bawić i docenić ten wyjątkowy czas spędzony z najbliższymi. Sami ustalcie własne reguły, spędzając święta Waszych marzeń! – mówi projektantka o polskich korzeniach.
Dzięki swojemu zróżnicowaniu, seria VINTER pozwoli wprowadzić wszystkich w odpowiedni nastrój i sprawi, że magiczna atmosfera pozostanie w domu na dłużej. Jak wygląda zima według IKEA?
Zobacz również: Nowy katalog IKEA 2019

NASYCONE BARWI I PLUSZOWE MATERIALY

W tym roku dom przygotowany na nadejście zimy jest przytulny, pełen nasyconych barw i pluszowych materiałów. Nie zabraknie w nim odrobiny szaleństwa i akcentów z połyskującego złota. To miejsce, które aż nie może doczekać się wizyty najbliższych! – mówi Katarzyna Jaros-Puzio, Dekorator wnętrz i projektant IKEA Retail w Polsce.
W tegorocznej serii VINTER pojawi się oświetlenie w różnych kolorach i wzorach, a także w niesamowitych kształtach: serc, aniołków, zwierząt czy gwiazd. Można udekorować dom łańcuchami LED i zawiesić kilka na choince, a dzięki oświetleniu STRÅLA nadchodząca zima rozbłyśnie ciepłym blaskiem.
Oprócz akcesoriów i oświetlenia w kolekcji VINTER znalazły się między innymi tekstylia, które zadbają o przytulną atmosferę we wnętrzu oraz przybory do pieczenia i gotowania. Zwolenników długich biesiad w rodzinnym gronie oraz spotkań towarzyskich ucieszy powiększenie asortymentu IKEA o wyjątkową zastawę stołową. W zimowej serii pojawią się talerze, serwetki, sztućce i szklanki w najróżniejszych kształtach oraz formach, które zapewnią odświętną oprawę stołu. Podczas nadchodzących karnawałowych  wieczorów nie zawiedzie także misa do chłodzenia szampana. Z kolei fanów tradycji z nutką nowoczesności ucieszą szwedzkie smaki: na świątecznym stole nie zabraknie śledzia, pierników, łososia i innych smakołyków ze szwedzkiego sklepiku IKEA.
Pomóc w stworzeniu wyjątkowej niespodzianki dla bliskich pomogą papiery do pakowania, pudełka, kokardy oraz wstążki w prawie wszystkich kolorach, odcieniach i wzorach. Pakowanie prezentów stanie się prawdziwą frajdą! Warto dodać, że wszystkie artykuły z serii VINTER można z łatwością zmienić w uroczy podarunek od serca. Wystarczy po prostu zapakować je w świąteczny papier lub ozdobne pudełko.
IKEA VINTER 2018 IKEA VINTER 2018 IKEA VINTER 2018 IKEA VINTER 2018 IKEA VINTER 2018 IKEA VINTER 2018 IKEA VINTER 2018 IKEA VINTER 2018 IKEA VINTER 2018 IKEA VINTER 2018 IKEA VINTER 2018 IKEA VINTER 2018 IKEA VINTER 2018 IKEA VINTER 2018 IKEA VINTER 2018 IKEA VINTER 2018 IKEA VINTER 2018 IKEA VINTER 2018

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here