Niezwykły hotel powstał w Zatorze. Do dyspozycji turystów jest tutaj kilkadziesiąt kontenerów morskich.

noclegi zator energylandia

Niezwykły hotel powstał w Zatorze. Do dyspozycji turystów jest tutaj kilkadziesiąt kontenerów morskich.

Scandinavia Marine to ekologiczny hotel, stworzony na bazie 40 morskich kontenerów transportowych. Marine to nie tylko obiekt powstały z dbałością o środowisko naturalne, ale także prawdziwie designerskie dzieło architektoniczne.

Całość jest położona tuż przy stawach w Zatorze. Wielką atrakcją oczywiście są położone niedaleko dwa parki rozrywki – Energylandia oraz Zator Land z parkiem dinozaurów. Ze Scandinavia Resort kursuje do tych parków żółty amerykański bus, wożąc tam gości resortu. Do tego nocując w Scandinavia Resort można kupić bilety do Energylandii ze zniżką. Scandinavia Marine otwarto z pompą i gwiazdami (byli m.in. Olivier Janiak i Natalia Siwiec).

40 designerskich kontenerów pomalowano w żywe, pasujące do siebie kolory (fioletowy, żółty, czarny i kanarkową zieleń).  Wszystkie wnętrza są klimatyzowane i komfortowo urządzone w prostym, skandynawskim stylu. Dla gości przewidziano apartamenty 2-, 4- i 6-osobowe, każdy z nich z łazienką. Na terenie całego kompleksu hotelowego znajdują się także całodobowa recepcja, skandynawskie domki do wynajęcia a ponadto plaża z beach barem i planszówkami, sala zabaw dla dzieci, plac zabaw, restauracja, boisko do siatkówki plażowej oraz parking.

 

noclegi zator energylandianoclegi zator energylandianoclegi zator energylandianoclegi zator energylandianoclegi zator energylandia

Tags:
1 Comment
  • Aleksandra

    2 sierpnia, 2020at3:40 pm Odpowiedz

    Jakby to powiedziano w filmie Kogel Mogel “Tu jest jakby luksusowo” 🙂 super pomysł i super efekt końcowy.

Post a Comment

SUBSKRYBUJ NEWSLETTER

Zostaw swój email i bądź na bieżąco z nowościami.

You have Successfully Subscribed!