Halloween 2019 – dodatki, akcesoria, przebrania

Halloween 2019 – dodatki, akcesoria, przebrania

Halloween to dobra okazja, żeby zapoznać dzieci z obyczajami innych kultur i przybliżyć im, skąd pochodzą zwyczaje kultywowane w tym dniu. Włącz więc swoje pociechy w przygotowanie przyjęcia o takiej tematyce i sprawdź, jak dodatkowo możesz umilić im ten czas kolorowymi akcentami.

 

Zastawa

Barwne naczynia z pewnością umilą radosne spotkania. Dzięki takim dodatkom dzieci chętniej sięgną też po zdrowe smakołyki. Warto więc przemycić więcej warzyw i owoców komponując menu. Świetnie sprawdzą się tutaj proste i kolorowe przekąski, po które z łatwością sięgną najmłodsi, np. wrapy wypełnione warzywami czy domowe batoniki owsiane z sezonowymi owocami.

Dekoracje

Ta część może stanowić najmilszy etap przygotowań dla Twoich pociech. Zaangażuj je w przystrajanie domu – dzięki pomocy będą miały jeszcze większą radość z przyjęcia. Warto też dostosować poziom „upiorności” dekoracji do wieku gości. Niektóre dodatki mogą łatwo przestraszyć młodsze dzieci, które skutecznie zniechęcą się do dalszej zabawy. W przypadku mniejszych pociech postaw na żywe i energetyczne barwy oraz wesołe motywy np. dyni lub sówek. Starsze dzieci są już bardziej zuchwałe, więc w ich przypadku można sobie pozwolić na odważniejsze dekoracje. Dodatkowego uroku dodadzą też tematyczne lampeczki LED oraz świeczniki. Pamiętaj, żeby nie pozostawiać ich zapalonych bez Twojego nadzoru!
halloween

Przebrania

Kostiumy mogą stanowić doskonałe dopełnienie przyjęcia Halloween’owego. Dzieci będą chciały zrobić wrażenie na swoich gościach, więc warto pomyśleć nad czymś nietypowym. Ciekawą i oryginalną atrakcję może stanowić strój pająka dla czworonożnego pupila. Zapewniamy, że rozbawi on wszystkich przybyłych gości! Dla tych najbardziej zabieganych sprawdzą się też gotowe rozwiązania, np. zabawne opaski na głowę.
Tags:
No Comments

Post a Comment

SUBSKRYBUJ NEWSLETTER

Zostaw swój email i bądź na bieżąco z nowościami.

You have Successfully Subscribed!