Hale stalowe – szybki sposób na powierzchnię magazynową

Hale stalowe – szybki sposób na powierzchnię magazynową

Na etapie rozwoju wielu firm z czasem pojawia się potrzeba tworzenia coraz większych przestrzeni pozwalających na produkcję lub magazynowanie produktów. Tradycyjne konstrukcje wiążą się z długim czasem realizacji i wysokimi kosztami. Doskonałą alternatywą są coraz bardziej popularne hale o konstrukcji stalowej. Jakie są ich zalety? Ile czasu zajmuje wykonanie i montaż tego typu rozwiązania?

Zastosowanie hali stalowych jest bardzo szerokie, możemy zaprojektować i wybudować m.in. hale magazynowe, hale przemysłowe, hale rolnicze. Wszystkie tego typu konstrukcje cechuje duża rozpiętość i możliwość maksymalnego wykorzystania przestrzeni. Do niewątpliwych zalet hal stalowych możemy zaliczyć ich wysoką trwałość. Dają one możliwość szybkiego i taniego sposobu na zwiększenie powierzchni magazynowej dla naszej firmy czy gospodarstwa oraz w łatwy sposób możemy konstrukcję przebudować. Hale stalowe nie wymagają pozwolenia na budowę, co w przypadku konstrukcji murowanych jest obowiązkiem. Ponadto konstrukcja hal stalowych umożliwia swobodne zagospodarowanie przestrzeni m.in. o elementy biurowe. Montaż hal stalowych przebiega bardzo szybko średnio 2-3 tygodnie. Można go przeprowadzać o każdej porze bez względu na warunki atmosferyczne, a sama hala magazynowa jest gotowa do użytku zaraz po zakończeniu budowy.

Wraz ze wzrostem zainteresowania halami produkcyjnymi zwiększa się liczba firm zajmujących się ich produkcją. Jeśli szukacie zaufanej firmy zajmującej się realizacją hal stalowych koniecznie zapoznajcie się z ofertą https://www.frisomat.pl

2 komentarze
  • Aleksandra

    2 lipca, 2020at2:37 pm Odpowiedz

    Tak właśnie patrzyłam, że coraz mniej się buduje tradycyjnych hal, a coraz więcej takich stalowych powstaje, musi to być korzystne finansowo bo inaczej firmy by tak nie robiły.

  • Dariusz

    24 sierpnia, 2020at9:21 am Odpowiedz

    W tej technologii powstają także liczne hale tenisowe, sportowe, wojskowe i inne. Na pewno jest ona opłacalna finansowo i użytkowo.

Post a Comment

SUBSKRYBUJ NEWSLETTER

Zostaw swój email i bądź na bieżąco z nowościami.

You have Successfully Subscribed!