Czas na fajrant. Czyli niebieski Ledon od Twórczywo

Czas na fajrant. Czyli niebieski Ledon od Twórczywo

Podczas dobierania dodatków do nowego mieszkania poszukiwałam akcentu, który będzie nawiązaniem do lokalizacji, w jakiej się znajduje. I takim sposobem, przy pomocy wspaniałej ekipy Twórczywo w mieście neonów zawisnął nowoczesny następcą, czyli niebieski Ledon.

Katowickie neony

Podczas szukania dodatków do mieszkania nie mogłam nie wziąć pod uwagę Katowickich neonów. Nie bez powodu, Katowice nazywano kiedyś mianem polskiego Las Vegas. Neony oświetlały miasto, tworzyły niesamowite szyldy reklamowe. Oglądając archiwalne zdjęcia, możemy przyjrzeć się kreatywności w tworzeniu neonów. Kroje pisma zachwycają swoją różnorodnością i perfekcją.

Czas na Fajrant

Podczas aranżacji salonu zdecydowałam się na dość minimalistyczną paletę barw. We wnętrzu dominuje biel i odcienie niebieskiego, dlatego nie mogło być inaczej i na ścianie zawisł niebieski Ledon. Napis FAJRANT zawieszony nad sofą stworzył zakątek idealny do odpoczynku po pracy. Dzięki regulacji natężenia światła, a także wyłączaniu i włączaniu przy pomocy pilota, wieczorem można udać się na prawdziwy fajrant.

Ledony Twórczywo

Chciałabym Wam powiedzieć trochę więcej o samej marce Twórczywo oraz ich produktach. Czym się charakteryzują? Jakie formy mogą przybierać? Czy są bezpieczne?

Ledony powstają przez połączenie taśmy LED z tworzywem sztucznym, są dużo bardziej odporne na uszkodzenia niż klasyczne, szklane neony. Idealnie nadają się do wnętrz prywatnych: salonów, sypialni, gabinetów, czy pokoi dziecięcych.

W zależności od potrzeb LEDony mogą mieć dowolny stały kolor z palety RGB lub zmieniać swoją barwę.Każdy Ledon wyposażony jest w ściemniacz sterowany na pilota, dzięki któremu można przy pomocy pilota rozjaśniać i ściemniać jasność neonu. Aby Ledon działała i był w pełni bezpieczny, został wyposażony w zasilacz, który zmienia prąd o napięciu 230V w prąd 12V.

Jeśli marzy Wam się napis, logo firmy, określony kształt w formie LEDIonu, koniecznie napiszcie do ekipy Twórczywo, a oni na pewno pomogą Wam stworzyć wymarzony produkt.

Na szczególne podziękowania zasługuje przemiła i pomocna w każdej sytuacji, o każdej porze dnia ekipa Twórczywa.

 

1 Comment
  • Aleksandra

    5 kwietnia, 2021 at 11:22 am Odpowiedz

    Mąż zobaczył gitarę i od razu “fajny wystrój” 🙂

Post a Comment

SUBSKRYBUJ NEWSLETTER

Zostaw swój email i bądź na bieżąco z nowościami.

You have Successfully Subscribed!