10 POMYSŁÓW NA BOŻONARODZENIOWE OŚWIETLENIE DOMU

10 POMYSŁÓW NA BOŻONARODZENIOWE OŚWIETLENIE DOMU

W Boże Narodzenia światło nabiera szczególnego znaczenia. W pięknie oświetlonych i udekorowanych wnętrzach te wyjątkowe dni na pewno upłyną nam w przyjemnej atmosferze.

Przed Świętami najwięcej uwagi poświęcamy dekoracjom choinkowym. Jednak doskonałym uzupełnieniem bożonarodzeniowego wystroju są święcące dodatki, którymi możemy ozdobić półki, szafki, okna i parapety. Nowości z katalogu “Markslöjd – Christmas 2019” dostarczą nam wielu inspiracji.

Dekoracyjne świeczniki

W czasie adwentu światło to symbol oczekiwania na Boże Narodzenie. Przejawem tej tradycji są świeczniki, które stawiamy na stołach, szafkach i parapetach. W ofercie marki Markslöjd dostępne są zarówno świeczniki o tradycyjnym wyglądzie, jak i bardziej nowoczesne propozycje. Klasyczne długie świece w ciekawy sposób imitują m.in. modele KirunaKarsten i Måseskär, ale wśród świeczników znajdziemy też bardziej designerskie rozwiązania, np. w modelach Gabriel ze złotym wykończeniem lub Maestro zwieńczony szklanymi kulami.

Piękne gwiazdy

Jeśli szukacie ozdób świątecznych, które sprawdzą się w różnych pokojach, dobrym pomysłem będą podświetlane, dekoracyjne gwiazdy. Zarówno te, które są wykonane z ozdobnego papieru (np. Clara), jak i modele z drewna (np. Polaris) czy metalu (m.in. Wivi). Różnorodny design pozwoli nam dobrać gwiazdy pasujące do pozostałych elementów wystroju wnętrz. Zaletą takich dekoracji jest także sposób ich montażu. Niektóre z nich możemy zawiesić w wybranych przez nas miejscach, np. przy oknach, a inne – postawić na szafkach, półkach, parapecie czy nawet podłodze.

Pomysłowe ozdoby

W świątecznym katalogu marki Markslöjd znajdziemy też ciekawe figurki podświetlane lampkami LED, które ożywią wnętrza i na pewno przyciągną uwagę rodziny i bliskich. Wśród nich są m.in. bałwanek Bob i mikołaje FrostySigge i Humle. Dzięki nim w całym domu zapanuje wyjątkowa, świąteczna atmosfera. Uzupełnieniem bożonarodzeniowej dekoracji mogą być też szklane kule z motywami świątecznymi, np. z serii Myren.
2 komentarze
  • Marta Dąbrowska

    10 grudnia, 2019 at 10:25 am Odpowiedz

    Takie pomysły na urozmaicenie wśród ozdób świątecznych to ja lubię 🙂

  • Ewa Mazurkiewicz

    11 grudnia, 2019 at 9:51 am Odpowiedz

    Kilka małych światełek w domu i już mamy jakiś klimat, który tylko przybliża nas do tych świąt 🙂

Post a Comment

SUBSKRYBUJ NEWSLETTER

Zostaw swój email i bądź na bieżąco z nowościami.

You have Successfully Subscribed!