20 najlepszych Wielkanocnych inspiracji. Co warto kupić w Home&You?

20 najlepszych Wielkanocnych inspiracji. Co warto kupić w Home&You?

Święta Wielkanocne przypadają na wyjątkowy w roku moment, kiedy wszystko budzi się do życia. Temperatura rośnie i na zewnątrz robi się coraz przyjemniej. Zwolennicy tradycyjnego przeżywania Wielkanocy będą celebrować ją w domowym zaciszu. Jak sprawić, by te święta były wyjątkowe?

Wielkanoc w domu

Święta w domu są świetną okazją do celebrowania chwil spędzonych w gronie najbliższych. Wtedy to pielęgnowane są wielkanocne tradycje, takie jak wspólne malowanie pisanek. Zapewne Wielkanoc jest doskonałym powodem do zmiany dekoracji w mieszkaniu. Trendy Wielkanocy 2020 zakładają obecność wielkanocnych wianków na stołach, pastelowe kolory i drobne figurki piskląt, które stawiamy na komodzie w przedpokoju i salonie.

Przygotuj ulubione potrawy

Wielkanoc w domu wiąże się z syto zastawionym stołem, na którym królować będą świąteczne smakołyki. Patery na jajka pomagają Pani domu pięknie prezentować najważniejszą w te święta potrawę. W domu z pewnością spędzisz dużo czasu w kuchni i na świątecznych porządkach, ale radość bliskich i wspólne świętowanie wszystko Ci wynagrodzą!

Wielkanocne zabawy

Wielkanoc daje nam możliwość do nadrobienia czasu z bliskimi. Wykorzystaj tę okazję na wspólne gry i zabawy. Warto wyjąć z szafki zakurzone gry planszowe i podsycić świąteczną atmosferę śmiechem i ziarnem rywalizacji po uroczystym śniadaniu. W poświąteczny poniedziałek nie zapomnijmy o ludowym zwyczaju symbolicznego polewania się wodą.

Co warto kupić w home&you? Wielkanoc 2020Co warto kupić w home&you? Wielkanoc 2020Co warto kupić w home&you? Wielkanoc 2020Co warto kupić w home&you? Wielkanoc 2020Co warto kupić w home&you? Wielkanoc 2020Co warto kupić w home&you? Wielkanoc 2020Co warto kupić w home&you? Wielkanoc 2020Co warto kupić w home&you? Wielkanoc 2020Co warto kupić w home&you? Wielkanoc 2020Co warto kupić w home&you? Wielkanoc 2020Co warto kupić w home&you? Wielkanoc 2020Co warto kupić w home&you? Wielkanoc 2020Co warto kupić w home&you? Wielkanoc 2020Co warto kupić w home&you? Wielkanoc 2020Co warto kupić w home&you? Wielkanoc 2020Co warto kupić w home&you? Wielkanoc 2020Co warto kupić w home&you? Wielkanoc 2020Co warto kupić w home&you? Wielkanoc 2020Co warto kupić w home&you? Wielkanoc 2020Co warto kupić w home&you? Wielkanoc 2020Co warto kupić w home&you? Wielkanoc 2020

Tags:
No Comments

Post a Comment

SUBSKRYBUJ NEWSLETTER

Zostaw swój email i bądź na bieżąco z nowościami.

You have Successfully Subscribed!