Prezent Na Dzień Chłopaka

Prezent Na Dzień Chłopaka

Już w następnym tygodniu dzień chłopaka. Wybór prezentów nie jest prosty. Mamy nadzieję, że dzisiejszym postem rozwiążemy Was problem i podpowiemy, jak wybrać praktyczny, miły prezent, który zadowoli waszego mężczyznę. Wśród propozycji pojawią się prezenty dla chłopaków, mężów, ojców, dziadków, czy kolegów. Jeśli więc wyczerpałyście już wszystkie pomysły i wręczyłyście chłopakowi standardowe upominki, takie jak perfumy, maszynki do golenia, kubki, zabawne t-shirty i portfele, zajrzyjcie do naszego zestawienia po odrobinę świeżych inspiracji! Oto nasze pomysły na Prezenty na Dzień Chłopaka 2019!

Jak kupić prezent, który będzie nietuzinkowy i oryginalny?

Przede wszystkim warto postawić na zaskakujący produkt, ale w dobrym tego słowa znaczeniu. Można zatem uznać, że taki prezent powinien spełniać marzenia naszego mężczyzny i być zgodny z jego zainteresowaniami. Kupując prezent zapomnijmy o tym, co nam się podoba. Wybierzmy taką rzecz, która będzie odpowiednia dla osoby, której chcemy ją wręczyć. Wsłuchajmy się w jej potrzeby i zrealizujemy je przy pomocy prezentu. Jeśli mimo tych rad ciężko nam znaleźć oryginalny prezent dla chłopaka, to warto skorzystać z pomysłów MYGIFTDNA.

My w tym roku postawiliśmy na planowanie. Przy pomocy kubka termicznego z grawerem, ciepła kawa nie wystygnie w ciągu pięciu minut od zaparzenia. Dodatkowo bardzo dobrze sprawdzi się w samochodzie, pokrywka posiada funkcje push open/close, dzięki czemu nie wymaga obsługi oburącz. Kubek posiada plastikową pokrywkę, zapobiegając rozlaniu choćby kropli kofeinowej mocy. Pojemność kubka to 320ml dlatego idealnie pomieści poranną kawę.

Planowanie to ważna część naszego życia, dlatego doskonale jako prezent sprawdził się planner. Idealny do zapisywania planów, projektów. Planer jest wykonany starannie, ma porządną, miękką okładkę z przyjemnym w dotyku materiałem, porządny papier w środku i tasiemkę do zaznaczania. Specjalnie wzięłam dla siebie planer, a nie kalendarz, bo raczej wolę bazgrolić jakieś listy niż codziennie coś wpisywać. Tutaj nic mnie nie ogranicza – mogę go wykorzystać w ciągu pół roku, a może mi służyć trzy lata. Podoba mi się, że nie wszystkie strony są takie same – mamy rozpiski dzienne, tygodniowe, miesięczne, a nawet cele półroczne czy roczne. Jeżeli jednak wolicie bazgrolić bez żadnych ograniczeń to na stronie MyGiftDNA.pl znajdziecie również piękne notatniki.

 

Dla wielbicieli klasycznych prezentów idealnie sprawdzi się portfel z monogramem. Elegancki skórzany portfel wykonany z wysokiej jakości materiałów, pakowany jest  w drewniane pudełko.

Dajcie znać jak Wam się podoba i co sądzicie o takich nietypowych, oryginalnych, spersonalizowanych prezentach.

No Comments

Post a Comment