O nas

O nas

Houseofdesign to pracownia projektowa. Działamy głównie na terenie woj. Śląskiego oraz Krakowa, nie mniej jednak nie zamykamy się na projekty w innych rejonach polski, Europy, czy świata. Oferujemy również możliwość wykonania projektu online (po otrzymaniu potrzebnych założeń, rzutów, wymiarów, czy zdjęć).

Swoje projekty wykonujemy z pasji i chęci tworzenia przestrzeni o niepowtarzalnym charakterze. Wszystkie nasze projekty tworzone są z dbałością o komfort i funkcjonalność, tak ważna dla użytkowników. Na pierwszym miejscu stawiamy satysfakcję i zadowolenie naszych klientów. Oferta Houseofdesign skierowana jest do osób prywatnych, firm oraz organizacji. Chcesz by twoje mieszkanie, dom, czy biuro nabrało indywidualnego charakteru ? Oczekujesz niebanalnych rozwiązań, ciekawych pomysłów oraz funkcjonalnie zaprojektowanych przestrzeni ? Nasi architekci wnętrz wiedzą, jak projektować wyjątkowe przestrzenie mieszkań, domów jednorodzinnych, czy biur i siedzib firm. Aby spełnić oczekiwania klientów, Houseofdesign oferuje usługi projektowania wnętrz na najwyższym poziomie.

mgr inż. arch. Dominika Kurzak

Nazywam się Dominika Kurzak i jestem architektem Moją specjalnością jest projektowanie wnętrz domów mieszkalnych, domów i powierzchni biurowych, a także projektowanie innych wnętrz komercyjnych.

Ukończyłam Architekturę na Wydziale Architektury Politechniki Śląskiej w Gliwicach otrzymując tytuł mgr inż. arch. W lutym 2019 roku rozpoczęłam specjalizację w dziedzinie dekorowania wnętrz. Podążam za wiedzą i nowymi możliwościami. Biorę udział w różnego rodzaju szkoleniach branżowych  i wydarzeniach związanych z architekturą i aranżacją wnętrz. Jeżdżę na targi w kraju i za granicą. Uczestniczę w szkoleniach produktowych. Pogłębiam swoją wiedzę. Corocznie uczestnicząc w największych wydarzenia związanym z architekturą projektowaniem: m.in. 4 Design Days, Meetblogin, Warsaw Home. Pasjonuję się materiałami, doborem faktur, zestawieniem kolorów, tworzeniem nastroju, materiałami najwyższej jakości.

mgr inż. Paweł Rybicki

 

 

 

No Comments

Post a Comment

SUBSKRYBUJ NEWSLETTER

Zostaw swój email i bądź na bieżąco z nowościami.

You have Successfully Subscribed!