NOWA KOLEKCJA ZARA HOME LITTLE ADVENTURES – AW17

17
883
views

LITTLE ADVENTURES KOLEKCJA JESIEŃ-ZIMA 2017

Kiedy ostatnio przygotowywałam posta 20 KREATYWNYCH POKOI DZIECIĘCYCH, nie spodziewałam się tak dużego i pozytywnego odbioru z waszej strony. Postanowiłam nie rezygnować z tematyki dotyczącej projektowania pokoi dziecięcych i dziś nadszedł czas na kolejny wpis z pokojami dla najmłodszych mieszkańców naszego domu czy mieszkania. Lato w pełni, żar się leje z nieba dlatego dla ochłody przychodzę do was z nowa kolekcja jesień zima 2017 ZARA HOME Little Adventure.

„Kolekcja LITTLE ADVENTURE obfituje w różnorodność materiałów i wzorów „

Kolekcja jesień zima została stworzona z myślą o małych odkrywcach, którzy w uwielbiają zabawę, naukę i przyrodę. Zara zadbała o elementy dopasowane zarówno do dziewczynek, jak i chłopców w różnych kategoriach wiekowych. Wśród produktów znajdziemy liczne kocyki, narzutki, dywaniki w pastelowych ciepłych kolorach idealnych na jesienne i zimowe dni. Uwielbiane przez rodziców i dzieci nietuzinkowe meble nawiązujące kształtem do domku na drzewie to tylko jeden z wielu elementów. Kolekcja obfituje w różnorodność materiałów i wzorów dlatego znajdzie się coś dla zwolenników skandynawskich, tradycyjnych, jak i industrialnych pokoi. Koniecznie dajcie znać które elementy kolekcji podobają się Wam najbardziej.

17 KOMENTARZE

  1. Zarę kocham całym sercem. Zara home wywołuje u mnie dreszcz rozkoszy. Kupiłam tak gałki do kredensu, który odnawiałam, a w ogóle to mogłabym tam zamieszkać. Przepiękne. No i zdjęcia, jak z bajki. 🙂 <3

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here