DIY zrób to sam – metamorfoza szafki z Regałka

DIY zrób to sam – metamorfoza szafki z Regałka

Deszczowe dni zachęciły nas do dokonania zmian w wyglądzie naszego mieszkania. Na pierwszy ogień poszły meble, a dokładniej szafka stojąca w salonie, prosty przemalowany na czarno mebel, niczym szczególnym się nie wyróżniał, czas było to zmienić. Z zamysłem nowe, nie zawsze znaczy kupione, zabraliśmy się do działania.  

Metamorfoza szafki

DIY to, co zrobione własnoręcznie cieszy bardziej, dlaczego by nie zastosować tego sposobu w przypadku remontu? W internecie możemy znaleźć wiele stron, na których w postaci zdjęć, filmików czy opisów przedstawiane są instrukcje jak wykonać akcesoria i dodatki, które odmienia każde mieszkanie. MEBLE mogą (, a wręcz powinny) być również ozdobą. W tym przypadku warto zachować zdrowy rozsądek i pamiętać. Metamorfoza mebli wymaga użycia sprawdzonych, niezawodnych produktów – zwłaszcza, gdy takiej zmiany dokonujemy własnoręcznie. Nam z pomocą przyszły gałki od Re-gałka. Klasyczne plastikowe gałki, które mieliśmy w szafce wymieniliśmy na stylowe kule bosmańskie wykonane ze sznurka. Każda z gałek wyposażona była w długi gwint oraz nakrętkę. Na początku odwróciliśmy i wyjęliśmy stare gałki, aby w ich miejsce zamontować nowe. Montaż zajął nam zaledwie kilka minut, a efekt przerósł nasze oczekiwania. Nudna, czarna szafka odzyskała nowego blasku. 

Gałki i uchwyty meblowe

Jeśli i wy planujecie szybką i niedrogą metamorfozę wnętrza, koniecznie zajrzyjcie na stronę regałka. W sklepie znajdziecie uchwyty meblowe i gałki ceramiczne, które odmienią wnętrze w każdym stylu. W szerokiej ofercie są produkty idealne m.in. do pokoi dziecięcych, salonu, sypialni, łazienki.

2 komentarze
  • Aleksandra

    2 lipca, 2020at2:21 pm Odpowiedz

    A czy nie rozplątuję się to? Wygląda całkiem fajnie.

  • abcrobocze

    22 lipca, 2020at8:29 am Odpowiedz

    Odnawiając meble warto założyć odzież ochronną, w tym rękawiczki. Łatwo o tym zapomnieć, a dłonie nietrudno uszkodzić lub ubrudzić.

Post a Comment