House Detaling – Czysta kuchnia bez szkody dla środowiska.

kuchnia

House Detaling – Czysta kuchnia bez szkody dla środowiska.

Zatłuszczone powierzchnie, przypalony, zapieczony czy zaschnięty brud oraz odpadki spożywcze potrafią skutecznie utrudnić czyszczenie kuchni. Jest ona z całą pewnością jednym z najtrudniejszych do sprzątania miejsc w każdym domu.

 

Pielęgnacja sprzętów AGD, czyszczenie piekarnika czy lodówki wymagają niemałego nakładu pracy, aby utrzymać je w nienagannej czystości. Dodatkowo trzeba mieć na uwadze, że kuchnia musi być miejscem higienicznym, dlatego należy zadbać o to, aby eliminować z niej bakterie oraz nie pozwolić rozwijać się pleśni w zakamarkach. Jak więc zabrać się za sprzątanie tej szczególnie wymagającej przestrzeni? Jak często myć poszczególne powierzchnie kuchenne? Jakich trików użyć, aby ułatwić sobie sprzątanie? I w końcu jakich środków użyć do mycia i pielęgnacji kuchni oraz sprzętów kuchennych, aby sprzątanie było prostsze, szybsze, skuteczniejsze.

Uporczywy tłuszcz i inne zabrudzenia – jak z nimi walczyć?

Największym wrogiem czystej kuchenki i piekarnika jest tłuszcz. To, że w czasie naszych kuchennych rewolucji i kulinarnych eksperymentów wyląduje on na płycie kuchenki, palnikach lub wewnątrz piekarnika, blatach kuchennych, a nawet ścianach wokół jest niemal 100-procentowo pewne. Sposobów na walkę z nim jest kilka. Pierwszym z nich jest jego jak najszybsze usunięcie za pomocą szmatki, jeszcze zanim zaschnie.  O tym w ferworze walki bardzo często zapominamy, więc najczęściej walczymy z tłuszczem już zaschniętym.W przypadku kuchenek gazowych i piekarników elektrycznych, jeśli zabrudzenia nie są uporczywe, najlepiej użyć lekkich środków czyszczących. Należy nanieść je na szmatkę, delikatnie przetrzeć, a następnie dokładnie usunąć preparat i wytrzeć powierzchnię do sucha. Moimi sprawdzonymi preparatami są produkty HouseDetaling

Jakie produkty stosuje w swoim domu?

Odtłuszczacz uniwersalny do tłustych zabrudzeń, to moja podstawowa broń do walki z tłuszczem, pozostającym po smażeniu czy pieczeniu. Idealnie oczyszcza i nadaje blasku blatom czy indukcji. Wykonany jest z biodegradowalnych składników. 

Oven Cleaner czyszczenie uporczywego brudu z piekarnika, grilla i rusztów jest niezwykle łatwe, a efekt zdumiewający. Użycie produktu jest banalnie proste za pomocą aplikatora nanosimy produkt na powierzchnię i wycieramy za pomocą ścierki lub ręcznika papierowego.

Czyszczenie armatury Armature Cleaner to nie lada przyjemność. Ułatwiający usunięcie codziennych zabrudzeń tj. kamień, osadu z mydła i wielu innych charakteryzuje się delikatnym cytrynowym zapachem.

Tags:
1 Comment
  • Aleksandra

    4 czerwca, 2020at8:17 pm Odpowiedz

    Ja do swojej kuchni podchodziłam już kilka razy i zawsze efekt nie jest satysfakcjonujący. Coś zaczynam myśleć, że fajnie można zrobić tylko dużą kuchnię.

Post a Comment

SUBSKRYBUJ NEWSLETTER

Zostaw swój email i bądź na bieżąco z nowościami.

You have Successfully Subscribed!