Fotel hamakowy w nowoczesnym wnętrzu

Fotel hamakowy w nowoczesnym wnętrzu

Kolory ziemi, odcienie drewna i akcenty roślinne przenikają z powrotem do aranżacji wnętrz. Coraz bardziej popularne motywy natury królują i będą królować w następnych sezonach. Drewniane, kuchenne blaty, biurka, krzesła czy nawet najmniejsze dodatki do aranżacji wnętrz znajdą swoich zwolenników i wciąż będą bardzo modne. Ponadto motywy i materiały naturalne ocieplą każde wnętrze i nadadzą mu wyjątkowego, przytulnego charakteru. Dzisiaj przyjrzyjmy się dokładniej wnętrzom z huśtawką w roli głównej.  Jaki produkt wybrać? Jakie cechy powinien posiadać i do jakich wnętrz sprawdzi się najlepiej? To tylko niektóre pytania na jakie odpowiemy w dzisiejszym wpisie.

Fotel hamakowy i jego funkcje

 

Fotel hamakowy z wygodnym, miękkim siedziskiem stanowi miejsce do wypoczynku w salonie, sypialni, czy domowym biurze. Możemy w nim czytać, oglądać telewizor, a również uciąć sobie drzemkę. Idealnie nadaje się do wnętrz w stylu skandynawskim, śródziemnomorskim, czy minimalistycznym. W ciepłe dni możemy powiesić fotel hamakowy na tarasie lub na drzewie.

 

Sposób montażu

 

Przed zakupem fotela hamakowego musimy zwrócić uwagę na kilka aspektów. Jednym z nich jest sposób montażu. Nasz sufit musi umożliwiać bezpieczne zamocowanie fotela. Szczególną uwagę musimy zwrócić w przypadku starego budownictwa, w którym strop może nie wytrzymać obciążenia. Nie należy montować huśtawki do płyt karton gipsowych.

Sam fotel możemy zamontować na dwa sposoby. Do drewnianej belki, za pomocą specjalnej obejmy do której przywieszamy fotel oraz bezpośrednio do sufitu za pomocą haka oraz zestawu montażowego.

Najmodniejsze fotele hamakowe znajdziecie w sklepie whamaku.pl

 

10 przytulnych wnętrz z huśtawką w roli głownej

10 przytulnych wnętrz z huśtawką w roli głownej 10 przytulnych wnętrz z huśtawką w roli głownej 10 przytulnych wnętrz z huśtawką w roli głownej 10 przytulnych wnętrz z huśtawką w roli głownej 10 przytulnych wnętrz z huśtawką w roli głownej 10 przytulnych wnętrz z huśtawką w roli głownej 10 przytulnych wnętrz z huśtawką w roli głownej 10 przytulnych wnętrz z huśtawką w roli głownej 10 przytulnych wnętrz z huśtawką w roli głownej

3 komentarze
 • Amadeusz

  16 października, 2019at1:39 pm Odpowiedz

  Na pewno taki fotel hamakowy potrafi wiele wnieść do naszego wnętrza. Wspaniałe zdjęcia!

 • Aleksandra

  24 października, 2019at9:55 pm Odpowiedz

  Rewelacja! Taki fotel mało, że przyjemny dla oka, to i funkcjonalny, a i dla zdrowia dobry – bujanie sprzyja naszym mózgom 🙂 Piękne inspiracje na zdjęciach.

 • stlaser

  28 października, 2019at7:43 pm Odpowiedz

  Wspaniały fotel, na pewno każdy chciałby mieć taki w swojej sypialni. Do nowoczesnych wnętrz pasują również metalowe dekoracje, zamiast na przykład obrazów na ścianie. Ostatnio coraz bardziej popularne staje się wycinanie laserem, ale nie ma się co dziwić. Dokładność tego procesu jest oszałamiająca.

Post a Comment