METAMORFOZA MIESZKANIA NISKIM KOSZTEM

10
607
views

Dni są coraz dłuższe, słońce towarzyszy nam coraz częściej, a wokół zaczyna się zielenić. Wiosenna aura to idealna pora na zmiany. Mały remont, czy delikatna zmiana wyglądu wnętrza z pewnością poprawi Wam samopoczucie. Wbrew powszechnym opiniom wcale nie musi wiązać się z wielkimi kosztami. W dzisiejszym poście chciałabym przekazać Wam kilka porad jak odmienić cztery kąty w ekonomiczny sposób. Pomysły sprawdza się jednakowo w domu, mieszkaniu, wynajmowanym pokoju czy w akademiku. Mam nadzieję, że z nich skorzystacie i wkrótce będę mogła zobaczyć efekty waszych metamorfoz.

Zobacz również: Jak prawidłowo urządzić mały salon

ZRÓB TO SAM

DIY to, co zrobione własnoręcznie cieszy bardziej, dlaczego by nie zastosować tego sposobu w przypadku remontu? W internecie możemy znaleźć wiele stron, na których w postaci zdjęć, filmików czy opisów przedstawiane są instrukcje jak wykonać akcesoria i dodatki, które odmienia każde mieszkanie. Poniżej przedstawię Wam moje ulubione platformy.

„DIY – to, co zrobione własnoręcznie cieszy bardziej”

PINTEREST strona w języku angielskim, na której znajdziecie dziesiątki zdjęć zarówno inspiracji, jak i poradników. Możecie tworzyć foldery i przycinać do nich ulubione zdjęcia, a także dodawać własne publikacje. Strona oferuje kilkadziesiąt kategorii głównych tj. architektura, dom, uroda, moda itp. Oprócz tego za pomocą słów kluczowych możecie odnaleźć potrzebne wam rzeczy.

ZSZYWKA to nasza polska platforma wzorowana na pinterescie. Podobnie jak u swojego anglojęzycznej kolegi znajdziecie tutaj podział na kategorie, wyszukiwarkę oraz będziecie mogli Założyć konto, tworzyć foldery, obserwować i dodawać poradniki.

OŻYW SWOJE ŚCIANY

Chcesz ożywić lub po prostu odświeżyć mieszkanie, sięgnij po farbę.

POKOLORUJ SWÓJ ŚWIAT

Chcesz ożywić lub po prostu odświeżyć mieszkanie, sięgnij po farbę. W sklepach czeka na wiele a może by tak puścić wodze fantazji i pobawić się kolorami. Zobaczcie jak przy pomocy farby i odrobiny kreatywności rozwiązali to inni.

DODATKI są jednym z najważniejszych elementów, które dopełniają każde wnętrze. Dzięki ogromnej ilości sklepów oferujących domowe akcesoria mamy tu ogromne pole od popisu. Możemy wykorzystać rośliny, butelki, tkaniny, pudła, świeczki, tkaniny, a także obrazy.


OBRAZY są jedna z najczęstszych ozdób naszych domów i mieszkań. Obrazy mają duże znaczenie w wykończeniu mieszkań, to jak je wybierzemy, będzie miało wpływ na nasze samopoczucie. Wieszajmy tylko takie, które lubimy i nam się podobają. Na szczęście sklepy oferują szeroki zakres tego typu produktów od szkiców, przez plakaty po klasyczne malowane farbą dzieła sztuki.

WYMIEŃ SWOJE MEBLE

MEBLE mogą (, a wręcz powinny) być również ozdobą. W tym przypadku warto zachować zdrowy rozsądek i pamiętać. Potrzebujesz elementów większych gabarytów? Większą szafa, nowa sofa i na to znajdzie się sposób.

LICYTACJE portale typu ALLEGRO, OLX, czy lokalne serwisy to idealne miejsce na znalezienie niedrogich i ciekawych mebli. Ludzie często przed przeprowadzką w nowe miejsce wyprzedają swoje meble za nieduże pieniądze. Warto co jakiś czas przeglądać nowe oferty może i Wy wypatrzycie tam własne perełki.

„TARGI STAROCI to opcja idealna dla osób poszukujących produktów unikalnych. „

TARGI STAROCI to opcja idealna dla osób poszukujących produktów unikalnych. W wielu miastach można regularnie lub sezonowo nabyć antyki dobrej jakości w niskich cenach.

IKEA, czyli szwedzki „wujek dobra cena”. Ta opcje polecam szczególnie osobom, które wynajmują mieszkanie, mają mały teraz, czy też mieszkają w akademiku. Meble, które kupicie w szwedzkim markecie, charakteryzują się niską ceną oraz niezwykłą praktycznością.

 

„TARGI STAROCI to opcja idealna dla osób poszukujących produktów unikalnych. „

10 KOMENTARZE

  1. Ja nie mam obrazu, natomiast mam jedną całą ścianę wypełnioną naszymi zdjęciami i nie wyobrażam sobie życia bez niej 😉 no i niedługo pewnie przydadzą się Twoje porady 🙂 tylko nie jestem typem majsterkowicza i tu jest problem 😛

  2. Zdecydowanie to, co własnoręcznie zrobione doceniamy dużo bardziej, a mamy przy tym oryginalne, niepowtarzalne wnętrza, bądź małe dzieła będące efektem naszej pracy 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here