INSPIRUJĄCE WNĘTRZA – 20 KREATYWNYCH POKOI DZIECIĘCYCH

9
867
views

INSPIRUJĄCA SOBOTA – 20 KREATYWNYCH POKOI DZIECIĘCYCH

Każdy, kto remontował lub projektował pokój dziecięcy, wie, jak ciężko jest dobrać odpowiednią stylistykę. Do jednych z najczęstszych problemów należą, zbyt cukierkowa kolorystyka, tandetne postaci z bajek, a także problem z dobraniem odpowiednich dodatków. Kolejnym elementem jest zapewnienie najmłodszym bezpieczeństwa, wystające ostre zakończenia, szorstkie materiały, czy wystające elementy, to tylko niektóre z przeszkód, które czekają na nas przy wyborze odpowiedniej aranżacji. Wychodząc naprzeciw tym problemom, postanowiłam przygotować dla Was 20 inspiracji, które z pewnością pomogą Wam w remoncie pokoju.

Zobacz również: Jak mieszkają polskie bloogerki

9 KOMENTARZE

  1. Polacy kochają skandynawskie wnętrza więc ta garść inspiracji do pokoju malucha na pewno się spodoba. Dziecko szybko wyrasta, potem jest etap pokoju dla przedszkolaka, szkolaka, nastolatka. Wszystkie mają swoje charakterystyczne etapy. Ja ostatnio opisałam etap 3- przed pójściem do szkoły.

  2. Propozycje super, choć bardzo „amerykańskie” – brak przestrzeni do przechowywania – troszkę bym je pod tym względem podrasowała 😉
    Podoba mi się pomysł stonowanych, pasujących do siebie kolorów – to ważne utworzyć taką spokojną przestrzeń.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here